Home / Упитник-“Circle U”

У оквиру наше Европске универзитетске алијансе “Circle U.”, развијају се заједничке активности међу којима је и јачање предузетничког и иновативног капацитета студената. На нашем Универзитету постоје значајна искуства и примери добре праксе из ове области.

Упитник је намењен студентима и студенткињама које занима предузетништво, као и вођама студентских тимова који се баве развојем иновација и других пословних идеја, и оснивачима стартап-ова који студирају на Универзитету у Београду. Позивамо их да попуне упитник како би нам пружили увид у своје мишљење и ставове, са крајњим циљем да допринесу стварању окружења које негује развој предузетничког менталитета и иновативности наших студената.

Рок за попуњавање анкете је 31. мај 2021. године.

За више информација о алијанси и пројекту, посетите интернет страницу.

Унапред хвала на спремности да се укључите у ову иницијативу и подржите концепт иновативног предузетништва студената Универзитета у Београду!