Home / Такмичење у Е- спорту (Dota2 i CS:GO)

Поштовани студенти,

Овим путем Вас обавштавамо да ћемо у овој школској години у оквиру Лиге Универзитета у Београду организовати и такмичење у Е- спорту (Dota2 i CS:GO).

Пријава траје до 25. октобра, а сама лига ће трајати 4 месеца. Током трајања лиге, имате прилику да гледате чак 182 дуела између факултета Универзитета у Београду. Сви мечеви ће бити стримовани студијском продукцијом на платформи Twitchtv.

Сваки факултет може да има максимум по две екипе за сваку игру, такође сви чланови екипе (5+1) морају да буду студенти факултета који представљају. Партнер лиге је компанија АСУС која ће доделити победничком факултету у генералном пласману “game room”.

За све додатне информације можете посетити наш сајт, или нас контактирајте путем е- маила или телефона:

сајт: www.suub.bg.ac.rs
маил: sport@rect.bg.ac.rs
телефон: 064.37.22.494 (Александар Вићентијевић, спортски директор)

Спортски поздрав,
П Р Е Д С Е Д Н И К