Home / Стипендије за мастер студије на Универзитету Кембриџ

Драги студенти,

позивамо вас на презентацију Pexim стипендије за мастер студије на Универзитету Кембриџ. Презентацију у трајању од 30 минута ће одржати Стефан Анђелковић, алумниста и члан Pexim фондације, 01.11.2017. у 21h, у Гнезду на 6. спрату Београђанке. Током презентације, поред представљања стипендије, биће посвећена пажња и разоткривању митова везаних за упис на мастер студије на Кембриџу: колики просек оцена је довољан, да ли продужена година дисквалификује студенте, колики је праг познавања енглеског језика, како ваннаставне активности утичу на оцену пријаве… Број места је ограничен, те заинтересовани треба да се пријаве на еemail: contactus@peximfoundation.org, и у мејлу напишу име и презиме, име матичног факултета, као и годину студија. Приоритет дајемо студентима завршних година основних студија.

Видимо се у Гнезду!

Pexim фондација