Home / Изазов HTEC Idea Marathon

Изазов HTEC Idea Marathon – Strong Tech for Powerful Women одржаће се током 23 и 24. марта 2022. године.

Студенткиње завршних година студија позване су да се прикључе мултидисциплинарним и мултикултуралним тимовима који ће бити у прилици да се такмиче на тему проналажења најбољег технолошког решења у сврху унапређења женског здравља. Уз менторство од стране водећих стручњакиња из HTEC -а, студенткињама ће бити омогућен и контакт и размена искуства са лидеркама из међународних компанија и организација попут компаније Марани из Сједињених Америчких Држава, као и Светске здравствене организације.

Пријаве за такмичење трају од 8. до 18. марта 2022. године.

Студенткиње се за мултидисциплинарно онлајн такмичењHTEC Idea Marathon – Strong Tech for Powerful Women могу пријавити путем следећег линка.